ANT-418-CW-RH
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-418-CW-RH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-418-CW-RH
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 418MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Fitxak: ANT-418-CW-RH.pdf
  • Mezua
ANT-418-CW-RHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-418-CW-RH fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 418MHZ WHIP STR RP-SMA ML Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11542 pcs Datuen fitxa ANT-418-CW-RH.pdf
VSWR 1.9 Bukaera Connector, RP-SMA Male
Series RH Itzulerako galera -
Packaging Tray Beste izenak ANT-418-RH
ANT-418-RH-ND
ANT418CWRH
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 2.008" (51.00mm)
Irabazia -6.7dBi Maiztasun-tartea 413MHz ~ 423MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 418MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 418MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 413MHz ~ 423MHz -6.7dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount