SMG098118R-0.098
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
SMG098118R-0.098 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMG098118R-0.098
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena SURFACE MOUNT GASKET
Fitxak: SMG098118R-0.098.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SMG098118R-0.098ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMG098118R-0.098 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena SURFACE MOUNT GASKET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112482 pcs Datuen fitxa SMG098118R-0.098.pdf
Zabalera 0.118" (3.00mm) Mota Film Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Beste izenak 1798-1284-1 Tenperatura operatiboa -
Luzera 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 0.098" (2.50mm) Eranskinaren metodoa -