SMG100VB331M12X25LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG100VB331M12X25LL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMG100VB331M12X25LL
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SMG100VB331M12X25LLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMG100VB331M12X25LL fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3786 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series SMG Ripple Current @ maiztasuna baxua 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.14A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 330µF