58-CBSA-2.5X4.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
58-CBSA-2.5X4.0X0.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 58-CBSA-2.5X4.0X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 58 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 58-CBSA-2.5X4.0X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
21 pcs
  • Mezua
58-CBSA-2.5X4.0X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 58-CBSA-2.5X4.0X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 58 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4625 pcs Datuen fitxa 58-CBSA-2.5X4.0X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 2.500" (63.50mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Packaging Bulk Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole