58-CBSA-2.5X2.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
58-CBSA-2.5X2.5X0.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 58-CBSA-2.5X2.5X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 58 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 58-CBSA-2.5X2.5X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
58-CBSA-2.5X2.5X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 58-CBSA-2.5X2.5X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 58 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4284 pcs Datuen fitxa 58-CBSA-2.5X2.5X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 2.500" (63.50mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Packaging Bulk Beste izenak 58-CBSA-2.5X2.5X0.4
58-CBSA-2.5X2.5X0.4-ND
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 2.500" (63.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole