54-CBSF-0.75X5.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 54-CBSF-0.75X5.5X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 54-CBSF-0.75X5.5X0.5--54S300--CI
Fitxak: 54-CBSF-0.75X5.5X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
54-CBSF-0.75X5.5X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 54-CBSF-0.75X5.5X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 54-CBSF-0.75X5.5X0.5--54S300--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3357 pcs Datuen fitxa 54-CBSF-0.75X5.5X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 0.750" (19.05mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 5.500" (139.70mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 5.500" (139.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole