54-CBSF-0.5X5.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 54-CBSF-0.5X5.0X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 54-CBSF-0.5X5.0X0.5--54S432--CIR
Fitxak: 54-CBSF-0.5X5.0X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
54-CBSF-0.5X5.0X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 54-CBSF-0.5X5.0X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 54-CBSF-0.5X5.0X0.5--54S432--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 23044 pcs Datuen fitxa 54-CBSF-0.5X5.0X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 0.500" (12.70mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 5.000" (127.00mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole