50-CBSA-2.0X4.0X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSA-2.0X4.0X0.8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50-CBSA-2.0X4.0X0.8
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 50-CBSA-2.0X4.0X0.80--50S34--CIR
Fitxak: 50-CBSA-2.0X4.0X0.8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
50-CBSA-2.0X4.0X0.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50-CBSA-2.0X4.0X0.8 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 50-CBSA-2.0X4.0X0.80--50S34--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3495 pcs Datuen fitxa 50-CBSA-2.0X4.0X0.8.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Beste izenak 50-CBSA-2.0X4.0X0.80
50-CBSA-2.0X4.0X0.80-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm) Altuera - orokorra 0.800" (20.32mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount