50-CBSA-2.0X4.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
50-CBSA-2.0X4.0X0.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50-CBSA-2.0X4.0X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 50 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Fitxak: 50-CBSA-2.0X4.0X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
22 pcs
  • Mezua
50-CBSA-2.0X4.0X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50-CBSA-2.0X4.0X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 50 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4337 pcs Datuen fitxa 50-CBSA-2.0X4.0X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Packaging Bulk Beste izenak 50-CBSA-2.0X4.0X0.4
50-CBSA-2.0X4.0X0.4-ND
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount