40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4--40S45--C
Fitxak: 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4.pdf
  • Mezua
40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4--40S45--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2449 pcs Datuen fitxa 40-CBSFNSV-3.0X3.5X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 3.000" (76.20mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 3.500" (88.90mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount