40-CBSAD-1.5X1.5X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4--40S35--CIR
Fitxak: 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
40-CBSAD-1.5X1.5X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4--40S35--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6552 pcs Datuen fitxa 40-CBSAD-1.5X1.5X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 1.500" (38.10mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount