25-CBSF-3.0X6.0X0.225
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25-CBSF-3.0X6.0X0.225
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 25-CBSF-3.0X6.0X0.225--25S69--CI
Fitxak: 25-CBSF-3.0X6.0X0.225.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
25-CBSF-3.0X6.0X0.225ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25-CBSF-3.0X6.0X0.225 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 25-CBSF-3.0X6.0X0.225--25S69--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4027 pcs Datuen fitxa 25-CBSF-3.0X6.0X0.225.pdf
Zabalera - Orokorra 3.000" (76.20mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 6.000" (152.40mm)
Altuera - orokorra 0.225" (5.72mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole