25-CBSF-1.5X5.75X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25-CBSF-1.5X5.75X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 25-CBSF-1.5X5.75X0.4--25S55--CIR
Fitxak: 25-CBSF-1.5X5.75X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
25-CBSF-1.5X5.75X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25-CBSF-1.5X5.75X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 25-CBSF-1.5X5.75X0.4--25S55--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4310 pcs Datuen fitxa 25-CBSF-1.5X5.75X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 5.750" (146.05mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole