24-CBSU-1.5X3.5X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSU-1.5X3.5X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSU-1.5X3.5X0.2--24S618--CIR
Fitxak: 24-CBSU-1.5X3.5X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
24-CBSU-1.5X3.5X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSU-1.5X3.5X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSU-1.5X3.5X0.2--24S618--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5938 pcs Datuen fitxa 24-CBSU-1.5X3.5X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 3.500" (88.90mm)
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole