24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35--24S699
Fitxak: 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35--24S699 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2881 pcs Datuen fitxa 24-CBSFPSV-1.25X2.0X0.35.pdf
Zabalera - Orokorra 1.250" (31.75mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Altuera - orokorra 0.350" (8.89mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole