24-CBSF-2.75X10.5X0.36
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSF-2.75X10.5X0.36
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSF-2.75X10.5X0.36--24S480--
Fitxak: 24-CBSF-2.75X10.5X0.36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
24-CBSF-2.75X10.5X0.36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSF-2.75X10.5X0.36 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSF-2.75X10.5X0.36--24S480-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5533 pcs Datuen fitxa 24-CBSF-2.75X10.5X0.36.pdf
Zabalera - Orokorra 2.750" (69.85mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 10.500" (266.70mm)
Altuera - orokorra 0.360" (9.14mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 10.500" (266.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole