24-CBSF-2.25X2.5X0.22
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 24-CBSF-2.25X2.5X0.22
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 24-CBSF-2.25X2.5X0.22--24S635--C
Fitxak: 24-CBSF-2.25X2.5X0.22.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
24-CBSF-2.25X2.5X0.22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 24-CBSF-2.25X2.5X0.22 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 24-CBSF-2.25X2.5X0.22--24S635--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5328 pcs Datuen fitxa 24-CBSF-2.25X2.5X0.22.pdf
Zabalera - Orokorra 2.250" (57.15mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.500" (63.50mm)
Altuera - orokorra 0.220" (5.59mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole