23-CBSF-1.5X3.0X0.25
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 23-CBSF-1.5X3.0X0.25
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 23-CBSF-1.5X3.0X0.25--23S137--CI
Fitxak: 23-CBSF-1.5X3.0X0.25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
23-CBSF-1.5X3.0X0.25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 23-CBSF-1.5X3.0X0.25 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 23-CBSF-1.5X3.0X0.25--23S137--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5820 pcs Datuen fitxa 23-CBSF-1.5X3.0X0.25.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 3.000" (76.20mm)
Altuera - orokorra 0.250" (6.35mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole