23-CBSF-1.5X1.5X0.3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 23-CBSF-1.5X1.5X0.3
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 23-CBSF-1.5X1.5X0.3--23S130--CIR
Fitxak: 23-CBSF-1.5X1.5X0.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
23-CBSF-1.5X1.5X0.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 23-CBSF-1.5X1.5X0.3 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 23-CBSF-1.5X1.5X0.3--23S130--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5501 pcs Datuen fitxa 23-CBSF-1.5X1.5X0.3.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.500" (38.10mm)
Altuera - orokorra 0.300" (7.62mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole