23-CBSF-0.75X1.75X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 23-CBSF-0.75X1.75X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 23-CBSF-0.75X1.75X0.4--23S185--C
Fitxak: 23-CBSF-0.75X1.75X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
23-CBSF-0.75X1.75X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 23-CBSF-0.75X1.75X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 23-CBSF-0.75X1.75X0.4--23S185--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4751 pcs Datuen fitxa 23-CBSF-0.75X1.75X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 0.750" (19.05mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.750" (44.45mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole