23-CBSASV-1.25X1.75X0.3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3--23S118-
Fitxak: 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
23-CBSASV-1.25X1.75X0.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3--23S118- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3735 pcs Datuen fitxa 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3.pdf
Zabalera - Orokorra 1.250" (31.75mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.750" (44.45mm)
Altuera - orokorra 0.300" (7.62mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole