21-CBSF-1.0X3.5X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 21-CBSF-1.0X3.5X0.6
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 21-CBSF-1.0X3.5X0.60--21S126--CI
Fitxak: 21-CBSF-1.0X3.5X0.6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
21-CBSF-1.0X3.5X0.6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 21-CBSF-1.0X3.5X0.6 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 21-CBSF-1.0X3.5X0.60--21S126--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4691 pcs Datuen fitxa 21-CBSF-1.0X3.5X0.6.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Beste izenak 21-CBSF-1.0X3.5X0.60
21-CBSF-1.0X3.5X0.60-ND
Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Oro har 3.500" (88.90mm) Altuera - orokorra 0.600" (15.24mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole