21-CBSF-1.0X2.25X0.3
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 21-CBSF-1.0X2.25X0.3
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 21-CBSF-1.0X2.25X0.3--21S257--CI
Fitxak: 21-CBSF-1.0X2.25X0.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
21-CBSF-1.0X2.25X0.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 21-CBSF-1.0X2.25X0.3 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 21-CBSF-1.0X2.25X0.3--21S257--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4582 pcs Datuen fitxa 21-CBSF-1.0X2.25X0.3.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.250" (57.15mm)
Altuera - orokorra 0.300" (7.62mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole