20S-CBSF-1.5X2.5X0.45
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45--20S525--C
Fitxak: 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20S-CBSF-1.5X2.5X0.45ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45--20S525--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4832 pcs Datuen fitxa 20S-CBSF-1.5X2.5X0.45.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 2.500" (63.50mm)
Altuera - orokorra 0.450" (11.43mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount