20S-CBSF-1.25X3.75X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20S-CBSF-1.25X3.75X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20S-CBSF-1.25X3.75X0.2--20S405--
Fitxak: 20S-CBSF-1.25X3.75X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20S-CBSF-1.25X3.75X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20S-CBSF-1.25X3.75X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20S-CBSF-1.25X3.75X0.2--20S405-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4742 pcs Datuen fitxa 20S-CBSF-1.25X3.75X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 1.250" (31.75mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 3.750" (95.25mm)
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount