20S-CBSF-0.75X1.5X0.2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20S-CBSF-0.75X1.5X0.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20S-CBSF-0.75X1.5X0.2--20S345--C
Fitxak: 20S-CBSF-0.75X1.5X0.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20S-CBSF-0.75X1.5X0.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20S-CBSF-0.75X1.5X0.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20S-CBSF-0.75X1.5X0.2--20S345--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6065 pcs Datuen fitxa 20S-CBSF-0.75X1.5X0.2.pdf
Zabalera - Orokorra 0.750" (19.05mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 1.500" (38.10mm)
Altuera - orokorra 0.200" (5.08mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount