20S-CBSF-0.5X0.5X0.3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3--20S404--CI
Fitxak: 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20S-CBSF-0.5X0.5X0.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3--20S404--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5291 pcs Datuen fitxa 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3.pdf
Zabalera - Orokorra 0.500" (12.70mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 0.500" (12.70mm)
Altuera - orokorra 0.300" (7.62mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount