10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145--10S92
Fitxak: 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145--10S92 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 16905 pcs Datuen fitxa 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145.pdf
Zabalera - Orokorra 2.750" (69.85mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 3.250" (82.55mm)
Altuera - orokorra 0.145" (3.68mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount