10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13--10S62-
Fitxak: 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13--10S62- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4281 pcs Datuen fitxa 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13.pdf
Zabalera - Orokorra 2.250" (57.15mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 10-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 2.750" (69.85mm)
Altuera - orokorra 0.130" (3.30mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount