TYS80404R7N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS80404R7N-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYS80404R7N-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 4.1A 19 MOHM SMD
Fitxak: 1.TYS80404R7N-10.pdf2.TYS80404R7N-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
TYS80404R7N-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYS80404R7N-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 4.7UH 4.1A 19 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 353504 pcs Datuen fitxa 1.TYS80404R7N-10.pdf2.TYS80404R7N-10.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
estali Shielded Series TYS8040
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 240-2761-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.165" (4.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 24MHz
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Inductor 4.1A 19 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 19 mOhm Max
Uneko balorazioa 4.1A Uneko - Saturazioa 5.9A