TYS8040330M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS8040330M-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TYS8040330M-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 1.8A 97 MOHM SMD
Fitxak: TYS8040330M-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
TYS8040330M-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TYS8040330M-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED IND 33UH 1.8A 97 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125877 pcs Datuen fitxa TYS8040330M-10.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
estali Shielded Series TYS8040
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 240-2757-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) 0.165" (4.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 7.8MHz
Deskribapen zehatza 33µH Shielded Inductor 1.8A 97 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 97 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.8A Uneko - Saturazioa 2.05A