IC1206B221R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IC1206B221R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED INDUCT 220NH
Fitxak: 1.IC1206B221R-10.pdf2.IC1206B221R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
IC1206B221R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IC1206B221R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED INDUCT 220NH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1206172 pcs Datuen fitxa 1.IC1206B221R-10.pdf2.IC1206B221R-10.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) estali Unshielded
Series IC balorazio -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 220nH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 220nH Unshielded Inductor 1206 (3216 Metric) DC Erresistentzia (DCR) -