IC1206B153R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IC1206B153R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FIXED INDUCT 15UH 5MA 700 MOHM
Fitxak: 1.IC1206B153R-10.pdf2.IC1206B153R-10.pdf3.IC1206B153R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
IC1206B153R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IC1206B153R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FIXED INDUCT 15UH 5MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Mota - tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) estali Unshielded
Series IC balorazio -
Q @ Freq 35 @ 1MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 19MHz
Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Inductor 5mA 700 mOhm Max 1206 (3216 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 700 mOhm Max
Uneko balorazioa 5mA Uneko - Saturazioa -