CM3822R800R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3822R800R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM3822R800R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 5A 6LN 80 OHM SMD
Fitxak: 1.CM3822R800R-10.pdf2.CM3822R800R-10.pdf3.CM3822R800R-10.pdf4.CM3822R800R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CM3822R800R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM3822R800R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 5A 6LN 80 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm) Series CM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Vertical, 12 Flat Lead Beste izenak 240-2475-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 6
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia @ maiztasuna 80 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.197" (5.00mm)
Iragazki mota Power Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 80 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 20 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 5A Homologazioak -