CM3822R151R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3822R151R-00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM3822R151R-00
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 5A 6LN 150 OHM SMD
Fitxak: 1.CM3822R151R-00.pdf2.CM3822R151R-00.pdf3.CM3822R151R-00.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CM3822R151R-00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM3822R151R-00 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 5A 6LN 150 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm) Series CM
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Vertical, 12 Flat Lead Beste izenak 240-2179-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 6
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Inpedantzia @ maiztasuna 150 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.331" (8.40mm)
Iragazki mota Power Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 20 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 5A Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CM3700-000
CM3700-000
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: HEATSHRINK 3.18MM ID 50MM L
Stockean: 46050 pcs
Deskarga: CM3700-000.pdf
RFQ
CM3822R201R-10
CM3822R201R-10
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: CMC 5A 6LN 200 OHM SMD
Stockean: 35005 pcs
Deskarga: CM3822R201R-10.pdf
RFQ
CM350
CM350
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE 350A 660V AC C.S.A. INDRL