CM2722R800R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2722R800R-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM2722R800R-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 5A 4LN 80 OHM SMD
Fitxak: 1.CM2722R800R-10.pdf2.CM2722R800R-10.pdf3.CM2722R800R-10.pdf4.CM2722R800R-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
CM2722R800R-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM2722R800R-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 5A 4LN 80 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm) Series CM
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Vertical, 8 Flat Lead Beste izenak 240-2472-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia @ maiztasuna 80 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.197" (5.00mm)
Iragazki mota Power Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 80 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 20 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 5A Homologazioak -