CM2722R151R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2722R151R-00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM2722R151R-00
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena CMC 5A 4LN 150 OHM SMD
Fitxak: 1.CM2722R151R-00.pdf2.CM2722R151R-00.pdf3.CM2722R151R-00.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CM2722R151R-00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM2722R151R-00 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena CMC 5A 4LN 150 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm) Series CM
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Vertical, 8 Flat Lead Beste izenak 240-2175-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Lerro kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Inpedantzia @ maiztasuna 150 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.331" (8.40mm)
Iragazki mota Power Line Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 20 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 5A Homologazioak -