4H03ED51H01073
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4H03ED51H01073
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC
Fitxak: 1.4H03ED51H01073.pdf2.4H03ED51H01073.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
38 pcs
  • Mezua
4H03ED51H01073ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4H03ED51H01073 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9329 pcs Datuen fitxa 1.4H03ED51H01073.pdf2.4H03ED51H01073.pdf
Zabalera - Mota Fabric Over Foam
forma - Series 51H
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 10.730" (272.54mm)