4H03EB51H01525
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4H03EB51H01525
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC
Fitxak: 1.4H03EB51H01525.pdf2.4H03EB51H01525.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
4H03EB51H01525ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4H03EB51H01525 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7881 pcs Datuen fitxa 1.4H03EB51H01525.pdf2.4H03EB51H01525.pdf
Zabalera - Mota Fabric Over Foam
forma - Series 51H
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 15.250" (387.35mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera -
Eranskinaren metodoa Adhesive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4H07C
4H07C
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 4A 600VAC/250VDC