4789AB51K08550
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4789AB51K08550
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH
Fitxak: 4789AB51K08550.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
14 pcs
  • Mezua
4789AB51K08550ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4789AB51K08550 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4141 pcs Datuen fitxa 4789AB51K08550.pdf
Zabalera 0.374" (9.50mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 85.500" (217.17cm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.252" (6.40mm)