4789AB51K05100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4789AB51K05100
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH
Fitxak: 4789AB51K05100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
23 pcs
  • Mezua
4789AB51K05100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4789AB51K05100 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6826 pcs Datuen fitxa 4789AB51K05100.pdf
Zabalera 0.374" (9.50mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 51.000" (129.54cm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.252" (6.40mm)