4729EB01H00026
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4729EB01H00026
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU PTAFG NF V0 REC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2393 pcs
  • Mezua
4729EB01H00026ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4729EB01H00026 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU PTAFG NF V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 689988 pcs Datuen fitxa
Zabalera - Mota -
forma - Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera -
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
472MWR630K
472MWR630K
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC AXIAL