472MPW400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
472MPW400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 472MPW400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4700PF 10% 400VDC AXIAL
Fitxak: 472MPW400K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
472MPW400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 472MPW400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 4700PF 10% 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96750 pcs Datuen fitxa 472MPW400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 220V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Series MPW
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1572-1726
472MPW400K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESR Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 4700pF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapazitantzia 4700pF
eskaerak DC Link, DC Filtering
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
472MWR630K
472MWR630K
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 4700PF 10% 630VDC AXIAL
Stockean: 136049 pcs
Deskarga: 472MWR630K.pdf
RFQ
472MWS252KG
472MWS252KG
deskribapena: CAP FILM 4700PF 2.5KVDC AXIAL
Stockean: 35203 pcs
Deskarga: 472MWS252KG.pdf
RFQ
4729
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: KIT MTG HDWR DO4/TO59/TO60/TO62
Deskarga: 4729.pdf
4729EB01H00026
4729EB01H00026
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: IO NICU PTAFG NF V0 REC
Deskarga:
47299
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: TWEEZER CYLNDR WAFER 72A 4.92"