4694FN51G00785
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4694FN51G00785
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU NRSG PU V0 REC
Fitxak: 4694FN51G00785.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
109 pcs
  • Mezua
4694FN51G00785ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4694FN51G00785 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU NRSG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28770 pcs Datuen fitxa 4694FN51G00785.pdf
Zabalera 0.500" (12.70mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 7.850" (199.39mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.126" (3.20mm)