4694AC51K02250
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4694AC51K02250
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4694AC51K02250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
4694AC51K02250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4694AC51K02250 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12940 pcs Datuen fitxa 4694AC51K02250.pdf
Zabalera 0.500" (12.70mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 22.500" (571.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.126" (3.20mm)