4609PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4609PA51G01800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4609PA51G01800
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GSKT FAB/FOAM 10.16X457.2MM DSHP
Fitxak: 4609PA51G01800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
69 pcs
  • Mezua
4609PA51G01800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4609PA51G01800 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GSKT FAB/FOAM 10.16X457.2MM DSHP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15810 pcs Datuen fitxa 4609PA51G01800.pdf
Zabalera 0.402" (10.20mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Beste izenak 903-1294 Tenperatura operatiboa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material -
Luzera 18.000" (457.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 0.181" (4.60mm) Eranskinaren metodoa Adhesive