4609PA51G01181
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4609PA51G01181
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRSG PU V0 DSH
Fitxak: 4609PA51G01181.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
98 pcs
  • Mezua
4609PA51G01181ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4609PA51G01181 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRSG PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25827 pcs Datuen fitxa 4609PA51G01181.pdf
Zabalera 0.402" (10.20mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 11.810" (299.97mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.181" (4.60mm)