4606EM51N00139
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4606EM51N00139
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU MESHG PU V0 REC
Fitxak: 4606EM51N00139.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
401 pcs
  • Mezua
4606EM51N00139ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4606EM51N00139 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU MESHG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111448 pcs Datuen fitxa 4606EM51N00139.pdf
Zabalera 0.618" (15.70mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 1.390" (35.31mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.059" (1.50mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4606EH51H00091
4606EH51H00091
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: IO NICU PTAFG PU V0 REC
Stockean: 336664 pcs
Deskarga: 4606EH51H00091.pdf
RFQ
4606H-101-104LF
4606H-101-104LF
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP
Stockean: 533955 pcs
Deskarga: 4606H-101-104LF.pdf
RFQ
46069
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: TWEEZER BACK STOP WAFER 61 4.92"
Deskarga: 46069.pdf
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: FEED FINGER ASSY
Stockean: 168 pcs
Deskarga:
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP
Deskarga: 4606H-101-103LF.pdf
4606AX
4606AX
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: FAN AXIAL 119X38MM 115VAC TERM
Deskarga: 4606AX.pdf
deskribapena: RES ARRAY 5 RES 1K OHM 6SIP
deskribapena: RES ARRAY 5 RES 100 OHM 6SIP