4606EH51H00091
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4606EH51H00091
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC
Fitxak: 1.4606EH51H00091.pdf2.4606EH51H00091.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1024 pcs
  • Mezua
4606EH51H00091ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4606EH51H00091 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 336664 pcs Datuen fitxa 1.4606EH51H00091.pdf2.4606EH51H00091.pdf
Zabalera 0.618" (15.70mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 0.910" (23.11mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.059" (1.50mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4606AX
4606AX
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: FAN AXIAL 119X38MM 115VAC TERM
Stockean: 5223 pcs
Deskarga: 4606AX.pdf
RFQ
4606ED50604800
4606ED50604800
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: IO NICU MESH PU V0 REC
Stockean: 9005 pcs
Deskarga: 4606ED50604800.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: FEED FINGER ASSY
Stockean: 168 pcs
Deskarga:
deskribapena: FEED FINGER ASSY
Stockean: 92 pcs
Deskarga:
4606H-101-102LF
4606H-101-102LF
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: RES ARRAY 5 RES 1K OHM 6SIP
Deskarga: 4606H-101-102LF.pdf
46069
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: TWEEZER BACK STOP WAFER 61 4.92"