4570AH01G00217
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4570AH01G00217
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRSG NF V0 REC
Fitxak: 4570AH01G00217.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
682 pcs
  • Mezua
4570AH01G00217ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4570AH01G00217 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRSG NF V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161524 pcs Datuen fitxa 4570AH01G00217.pdf
Zabalera 0.201" (5.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 2.170" (55.12mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.016" (0.40mm)